Wydruki

 

Druk solwentowy - czyli druk wielkoformatowy, dedykowany jest zarówno do dużych outdoorowych kampanii reklamowych, jak i szybkich produkcji, niskich nakładów naklejek, plakatów itp.
Techniką druku solventowego drukujemy nieograniczone wymiarami fizycznymi bilboardy, siatki, banery, tablice, szyldy, plakaty, materiały reklamowe do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.

 

Zastanawiasz się, jak zaprojektować baner lub plakat, który przykuje uwagę potencjalnych klientów? Dobrze trafiłeś! Dołożymy wszelkich starań, abyś w możliwie najkrótszym czasie mógł rozpocząć efektywną kampanię reklamową z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Przygotowujemy m.in. plakaty, naklejki ścienne, fototapety, obrazy, folie, papier billboardowy, wydruki na szkle, wydruki UV na PCV, na dibondzie lub na drewnie. Wykonujemy również banery reklamowe. Jest to jeden z podstawowych nośników informacji, wykorzystywany w różnego typu akcjach marketingowych. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, ustalamy z klientem format baneru, jego rodzaj (np. jednostronny/dwustronny) oraz typ wykończenia. Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.