Wizytówki

 

Wizytówka - to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią zależną od rodzaju wizytówki. Towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Jest oznaką uprzejmości i szacunku, a współcześnie pełni funkcje reklamowe. Jest to malutki fundament każdej firmy, bez którego nie można się obejść w relacjach biznesowych.

Wyróżniamy służbową, rodzinną , osobistą, kombinowaną. Firma bez wizytówki to jak granat bez zawleczki, nie wiesz czy się bać, uciekać, czy to tylko atrapa :)

Identyfikacja wizualna firmy, nawet tej najmniejszej, pełni ogromną rolę w budowaniu relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Estetyczne wizytówki opatrzone logo, z nadrukowanymi danymi kontaktowymi firmy, czy choćby funkcjonalnym kodem QR, przydają się w wielu sytuacjach. Masz niestandardowy pomysł na wizytówki? Nasza agencja reklamowa zrealizuje dla Ciebie nawet najbardziej nietypowe projekty graficzne! Jeśli szukasz ciekawych inspiracji lub nie jesteś pewien, jak ostatecznie ma wyglądać Twoja wizytówka, również możesz liczyć na naszą pomoc.