Szyldy reklamowe

 

Szyld reklamowy - to prosta forma reklamy wolnostojącej lub wiszącej, służąca za oznakowanie danego terenu. Zazwyczaj jest to płaska tablica, umieszczona na metalowej konstrukcji, elewacji budynku lub drzwiach wejściowych firm. Najczęściej wykonana z płyt PCV, szkła, dibondu, plexi lub blachy ocynkowanej.

Szyld to pierwsze wrażenie, z którym spotyka się Twój potencjalny klient, zadbaj by było ono profesjonalne i godne polecenia.

 

Skuteczna reklama to taka, która przyciąga uwagę potencjalnego klienta na dłużej. Agencja reklamowa Dizajnownia oferuje profesjonalne szyldy reklamowe wykonane z wielofunkcyjnego PCV, dibondu lub plexi. Materiały te są wytrzymałe i odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Dzięki zamontowaniu w siedzibie firmy eleganckiej tablicy, będziesz widoczny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Szukasz pomysłu na oryginalny szyld? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną formę reklamy wizualnej, ściśle dopasowaną do Twoich potrzeb.