OPEN

GONI CIĘ CZAS? PROJEKT MUSISZ MIEĆ NA WCZORAJ? NIE MA PROBLEMU! U NAS MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA PROJEKTU W MGNIENIU OKA. REALIZACJA W CIĄGU 24H DNI ROBOCZYCH, KOSZT PROJEKTU ZGODNIE Z WYCENIĄ LICZONY PODWÓJNIE.

WYDIZAJNUJ SIĘ

 • Oklejanie aut
 • Wizytówki
 • Banery
 • Druk offsetowy
 • Potykacze
 • Witryny
 • Styrodur
 • Szyldy
 • Kasetony
 • Logotypy
 • Ulotki
 • Teczki
 • Wydruki
 • Papier firmowy
 • Spoty
 • Wnętrza
Reklama na pojazdach - jest bardzo popularną formą reklamowania produktów jak i firmy. Pojazd staje się skutecznym i darmowym, a do tego ruchomym nośnikiem reklamy.

Każdego dnia, przekaz reklamowy lub informacyjny Państwa firmy dociera do setek osób. Jest dobrym sposobem na pozyskiwanie Klientów i promocję marki. Staje się wizytówką firmy. Najczęściej stosowane formy reklamy na pojazdach to grafika drukowana na folii metodą solventową bądź elementy graficzne wycinane ploterowo.

Jedną z bardziej atrakcyjnych reklam na pojazdach jest grafika na folii odblaskowej, która zarówno w dzień jak i w nocy jest tak samo widoczna.

Reklama może być również wykonana na folii magnetycznej. Ta forma posiada ogromną zaletę, którą jest możliwość samodzielnego odklejania i przyklejania elementów graficznych w dowolnym momencie i niezliczoną ilość razy. Auto firmowe może stać się prywatnym a prywatne firmowym.
Wizytówka - to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią zależną od rodzaju wizytówki. Towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Jest oznaką uprzejmości i szacunku, a współcześnie pełni funkcje reklamowe. Jest to malutki fundament każdej firmy, bez którego nie można się obejść w relacjach biznesowych.

Wyróżniamy służbową, rodzinną , osobistą, kombinowaną. Firma bez wizytówki to jak granat bez zawleczki, nie wiesz czy się bać, uciekać, czy to tylko atrapa :)
Baner - czyli transparent, najczęściej jest to wydrukowany na płachcie materiału slogan skupiający uwagę przechodnia. Aby baner spełnił swoje zadanie powinien zawierać prosty i czytelny przekaz, treść zwięzła, zmuszająca oglądającego do interakcji.

Baner to najszybsza w realizacji forma reklamy zewnętrznej, która dodatkowo jest niezwykle łatwa do samodzielnego montażu praktycznie w każdym miejscu (np. na siatce, płocie, ścianie). Odporność na warunki atmosferyczne, wytrzymałość oraz łatwy transport sprawiają, że banery to bardzo uniwersalne i praktyczne narzędzie reklamowe.

Wyróżniamy baner winylowy, baner odblaskowy oraz baner typu siatka mesh. Baner reklamowy charakteryzuje się wysoką efektywnością przy stosunkowo niewielkich kosztach. Baner reklamowy dzięki możliwości wszechstronnego i kompleksowego wyeksponowania oferty, zapewnia wywołanie zainteresowania u szerokiej rzeszy potencjalnych klientów.
Druk offsetowy - przemysłowa odmiana druku płaskiego, to najpopularniejsza technika drukarska, służąca do drukowania często wielotysięcznych nakładów katalogów, ulotek, plakatów, naklejek, czasopism i książek. Druk offsetowy, jest to metoda na wydrukowanie dużej ilości odbitek, w krótkim czasie.
Potykacze - standy, roll'upy, to bardzo dobre rozwiązanie ekspozycyjne na wszelkiego rodzaju imprezach masowych - stadionach, koncertach, itp.

Często służą jako pierwszy, bezpośredni przekaz informacji i kontakt z klientem. Stojaki tego typu stanowią wolnostojący, łatwy w przenoszeniu obiekt, wykonany najczęściej z PCV, aluminium lub stali kwasoodpornej, z nałożoną, drukowaną lub wycinaną grafiką.
Witryny - czyli aplikacja na szybach.Odpowiednio estetycznie ozdobiona witryna sklepowa, będzie bardziej przyciągała uwagę Klienta i dawała możliwość szybkiego informowania otoczenia o aktualnej ofercie niż pusta, zwykła szyba.

Obecnie jest to bardzo popularna i stosunkowo tania forma reklamy. Stosowana do tego typu reklamy folia perforowana (one way vision) z nadrukiem solwentowym gwarantuje idealne odwzorowanie projektu na zewnętrznej części folii, tym samym nie znacznie ograniczają widoczność od wewnątrz. Stosowana najczęściej do oklejania środków komunikacji miejskiej jak i oklejania witryn w bankach, stacjach paliw i galeriach handlowych. Inną formą, mniej informacyjną, a bardziej stylową jest oklejanie pomieszczeń konferencyjnych, szpitalnych, biurowych folią mrożoną. Zapewnia ona większą dyskrecję oraz eleganckie wykończenie pomieszczeń.

Strony internetowe to dokument HTML, udostępniony w internecie przez serwer WWW wykorzystywany w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, co może mieć wpływ na wynik ekonomiczny prowadzonej działalności.

Żyjemy w czasach, gdy internet jest najszybciej rozwijającym się i powszechnym medium do przepływu informacji. Każdego dnia, miliony internautów wyruszają w sieć w poszukiwaniu pożądanych treści. Jedni szukają rozrywki, inni informacji, a jeszcze inni dokonują zakupów online, dlatego pamiętaj, że Twoja strona to Twój internetowy wizerunek, to twój komputerowy wizaż, więc nie zapomnij wyglądać schludnie, oryginalnie i na czasie :)
Styrodur (polistyren ekstrudowy) - jest nowoczesnym, wysokiej jakości materiałem, który dzięki swoim unikalnym właściwościom znalazł szereg zastosowań w budownictwie i reklamie. To materiał podobny do styropianu, lecz o bardziej jednorodnej strukturze. Jest lekki, gładki, odporny na warunki atmosferyczne i daje się doskonale malować. Najczęściej wykonuje się z niego litery przestrzenne 3D formowane techniką komputerową.

Dla osiągnięcia odpowiedniego efektu wizualnego, można go łączyć z innymi tworzywami typu: plexi, dibond, PCV. Brak ograniczeń wielkościowych, oraz niska waga, nawet dużego kształtu sprawiają, że litery ze styroduru są bardzo skuteczną formą reklamy wizualnej.
Szyld - to prosta forma reklamy wolnostojącej lub wiszącej, służąca za oznakowanie danego terenu. Zazwyczaj jest to płaska tablica, umieszczona na metalowej konstrukcji, elewacji budynku lub drzwiach wejściowych firm. Najczęściej wykonana z płyt PCV, szkła, dibondu, plexi lub blachy ocynkowanej.

Szyld to pierwsze wrażenie, z którym spotyka się Twój potencjalny klient, zadbaj by było ono profesjonalne i godne polecenia.
Kaseton - efektowy panel, podświetlany od wewnątrz, gwarantujący estetykę, która utwierdzi pozytywne wrażenie o Państwa firmie.

Kaseton ma najczęściej kształt prostokąta i jest to jedna z najefektowniejszych form reklamy zewnętrznej. Przeważnie przedstawia on logo firmy lub informację z nią związaną. Kasetony podświetlane są niezastąpionym elementem promocji firm, dzięki temu, że widoczne są 24 godziny na dobę, żaden potencjalny klient nie przejdzie obok nich obojętnie.

Kasetony mogą być różnego rodzaju, o podświetleniu ledowym, lub jażeniówkowym z plexi, dibondu lub winylu. Te, wykonane w całości z dibondu są wybierane przez szczególnie wymagających Klientów. Odznaczają się wyjątkowo ekskluzywnym wyglądem.
Logo - graficzny znak towarowy, spełniający rolę marketingową, a jednocześnie informacyjną, poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywane przedstawienie symbolu.

Logo zawsze nawiązuje w jakiś sposób do przedstawianego tematu, zawiera charakterystyczne dla danego podmiotu elementy graficzne. Może jednak symbolizować jakąś ideę, jedynie swoim kształtem lub wywoływanym nastrojem. Głównym zadaniem jest przyciągnięcie uwagi oglądającego formą graficzną, a następnie powiązanie emocjonalne danej osoby z symbolizowanym podmiotem.

Obecność jego na wszelkich produktach jest od dawna wpisana w standard, żadna firma ani instytucja nie może się bez niego obyć. Logo Twojej firmy to podstawa identyfikacji wizualnej, ten mały znaczek to siła napędowa Twojego biznesu.
Ulotka - jest drukiem offsetowym lub cyfrowym, służąca celom propagandowym i informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości, zazwyczaj w formie kartki, lub rozkładanej broszurki.

Dobry projekt tej formy reklamy to taki, w którym przeczytanie ulotki zajmie jak najmniej czasu, a jednocześnie dostarczy jak największej ilości istotnych informacji.

Ulotka to dzisiaj najpopularniejsza forma przedstawienia swojej oferty.
Teczki firmowe - obok papieru firmowego i wizytówek, to kolejna forma prezentacji wizualnej firmy i jej oferty, poprzez przekazywanie klientowi dokumentów w eleganckim opakowaniu.
Teczka ofertowa to także produkt funkcjonalny, pomagający uporządkować i zabezpieczyć dokumenty. Dobrze wykonana i atrakcyjna teczka ofertowa podnosi prestiż i wizerunek firmy.
Druk solwentowy - czyli druk wielkoformatowy, dedykowany jest zarówno do dużych outdoorowych kampanii reklamowych, jak i szybkich produkcji, niskich nakładów naklejek, plakatów itp.
Techniką druku solventowego drukujemy nieograniczone wymiarami fizycznymi bilboardy, siatki, banery, tablice, szyldy, plakaty, materiały reklamowe do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.
Papier firmowy - "listownik", to podstawowe wyposażenie każdej firmy. Przystosowany jest do druku faktur, pism i innych materiałów firmowych na różnych drukarkach. Jest niezbędny przy nawiązywaniu nowych kontaktów, a obok innych materiałów reklamowych, buduje profesjonalny wizerunek firmy. Dobrze zaprojektowany papier firmowy pozwoli Państwa klientom na szybkie rozpoznanie Państwa firmy. Jest to atrybut każdego dobrze zorganizowanego przedsiębiorstwa.
Spoty reklamowe - krótka, filmowa forma reklamowa, trwająca 15, 30, 45 lub 60 sekund, emitowana w telewizji lub internecie. Multimedialność sprawia, że oddziałują one na wiele zmysłów równocześnie, stając się w ten sposób dużo bardziej atrakcyjnym narzędziem, niż klasyczne formy reklamy.
Prezentacje mogą być wykorzystane m.in. jako: prezentacje firm lub produktów, prezentacje do celów marketingowych i szkoleniowych lub jako, informatory, przewodniki multimedialne, kilkunastosekundowych reklam TV (stanowiących połączenie prezentacji zdjęć, tekstów, klipów wideo), wyświetlanych na telebimach, ekranach LED lub telewizorach LCD.
Fototapety
To wielkoformatowe wydruki fotograficzne. Mogą być to zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, ale również wszelkiego typu grafiki. Twoje mieszkanie lub biuro może zyskać atrakcyjny wygląd i niepowtarzalny charakter, dzięki gustownie dobranej fototapecie, naniesionej bezpośrednio na ścianę, szybę lub mebel. Wydruki ścienne można dopasować do każdego typu pomieszczenia doskonale prezentują się w salonie, kuchni a także w łazience. Jest to dekoracja ścienna tworząca niepowtarzalny ciekawy klimat oraz oryginalny i stylowy wygląd Twojego mieszkania.

Obrazy na płótnie To gustowne uzupełnienie aranżacji wnętrz mieszkań czy biur, to także idealny prezent okolicznościowy, urodzinowy, coś czym możemy sprawić radość najbliższym. Zapewniają nietypowy i elegancki design zamieniając zdjęcia w dzieła sztuki.

DIZAJNOWO...

DIZAJNOWNIA to studio grafiki i reklamy, które świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej reklamy.
W jaki sposób możemy Ci pomóc?

 • Wykonujemy ‘reklamy na pojazdach’ będące skutecznym nośnikiem informacji. Specjalizujemy się w wykonywaniu okleiny na auta w formie grafiki drukowanej na folii metodą solventową, grafiki wykonywanej na folii odblaskowej oraz magnetycznej.
 • Wykonujemy wizytówki, które z pewnością nie umkną uwadze potencjalnym partnerom biznesowym.
 • Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem banerów reklamowych. Jest to świetna forma reklamy zewnętrznej skupiająca uwagę przechodnia. Tworzymy banery winylowe, odblaskowe oraz banery typu mesh.
 • Zajmujemy się drukiem offsetowym, który jest ekonomicznym sposobem na wykonanie wielotysięcznych nakładów katalogów, ulotek, plakatów, naklejek, czasopism i książek.
 • Tworzymy potykacze (roll’upy, standy) będące świetnym sposobem ekspozycji treści na wszelkich imprezach masowych.
 • Tworzymy witryny, czyli aplikacje na szybach, które są świetnym sposobem informowania potencjalnego klienta o aktualnej ofercie. W tym zakresie wykonujemy również folię mrożoną na szybach, która świetnie się sprawdza w biurach czy gabinetach kosmetycznych.
 • Wykonujemy przestrzenne formy styrodurowe takie jak litery 3D formowane techniką komputerową.
 • Wykonujemy szyldy, będące świetną formą oznakowania danego terenu.
 • Realizujemy wydruki metodą druku solwentowego, czyli druku wielkoformatowego.
 • Tworzymy papier firmowy, czyli tzw. listownik, który pomoże zbudować profesjonalny wizerunek firmy.
 • W naszych realizacjach znajdą Państwo także flagi reklamowe oraz windery.
 • Tworzymy fototapety, które pomogą zyskać atrakcyjny wygląd i niepowtarzalny charakter biura.
 • Tworzymy naklejki do pokojów dziecięcych, które nadają wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu.
 • Wykonujemy kasetony, czyli efektywne panele utwierdzające pozytywne wrażenie o firmie.
 • Tworzymy logotypy, czyli graficzne znaki towarowe.
 • Wykonujemy projekty opakowań produktów, etykiety oraz wysokiej jakości katalogi i foldery, które można z dumą zaprezentować swoim klientom.
 • Realizujemy ulotki – od projektu po wydruk.
 • Tworzymy teczki firmowe, które obok wizytówek i papieru firmowego wpływają pozytywnie na prezencje firmy.

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI / DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA